czwartek, 3 września 2015

Dlaczego warto mieć uprawnienia SEP?

Od dłuższego czasu w firmach szkoleniowych różnego rodzaju toczy się dyskusja, czy warto robić uprawnienia SEP, czyli kursy elektryczne, energetyczne bądź gazownicze Stowarzyszenia Elektryków Polskich oraz czy z tego powodu warto również stawiać na takie kursy w swojej ofercie. Zapytaliśmy o to eksperta w dziedzinie uprawnień SEP i to, co nam odpowiedział. Wypowiedź cytujemy w pełnym jej brzmieniu.

"Uprawnienia SEP to klucz do kariery w zawodzie elektryka czy zawodów pokrewnych. Dzięki takim ukończonym szkoleniom stajemy się pełnoprawnymi elektrykami i mamy nawet możliwość zgodnego z prawem otwarcia firmy wykonującej naprawy elektryczne, energetyczne bądź gazowe. To bardzo dobra możliwość dla każdego, kto czuje również smykałkę do prowadzenia biznesu.

Szkolenia, kursy SEP


Jeśli chodzi o firmy szkoleniowe, które ostatnimi czasy wprowadzają naprawdę wiele różnych kursów i szkoleń, to uważam, że jak najbardziej powinny one stawiać na rozwój również w stronę uprawnień SEP-owskich. Dzięki temu zwiększą one swoje możliwości, zasoby oraz ilość kursantów. Szczególnie polecam w takim wypadku doświadczoną firmę szkoleniową, która mieści się pod adresem Łódź, ul. Praska 5/7. Firma nazywa się Centrum Szkoleń, prowadzona jest przez fachowców, którzy na szkoleniach znają się nie od dzisiaj i dlatego właśnie wprowadzają wiele innowacji. Szkolenia Stowarzyszenia Elektryków Polskich widnieją w ich ofercie od dłuższego czasu, stąd mogę mieć pewność, że są to zajęcia prowadzone w pełni fachowo. Inaczej nie utrzymałyby się one na rynku. "

Podążając za słowami eksperta my również polecamy blog firmy Centrum Szkoleń i uprawnienia SEP, na które firma ta prowadzi kursy.

2 komentarze:

  1. Warto mieć jak najwięcej różnych uprawnień, szansa na lepszą pracę jest wtedy o wiele większa.

    OdpowiedzUsuń
  2. Zgadzam się, ale warto iść też w jednym kierunku, wtedy stajesz się specjalistą w danej dziedzinie.

    OdpowiedzUsuń