czwartek, 10 września 2015

Zalety rekonwersji w Centrum Szkoleń

Jakie są zalety rekonwersji ? Rekonwersję uznajemy w naszym Centrum Szkoleń za zjawisko dodatnie, pozytywne, pozwalające na rozwiązanie chociaż części problemów z bezrobociem w Polsce. Od wielu lat słyszeliśmy o uskarżających się na brak pracy byłych wojskowych, którzy wcale nie są niezdolni do zwykłej, codziennej pracy. W Łodzi, w firmie szkoleniowej przygotowaliśmy dlatego bardzo atrakcyjne kursy, które mają na celu pomóc znaleźć pracę w nowym, ciekawym zawodzie.

Rekonwersja to niejako ratunek dla tych, którzy albo z powodu wypadku, albo zmęczenia i zagrożenia zdrowia lub życia muszą zrezygnować ze służby wojskowej, z którą bardzo często są emocjonalnie związani. Ktoś, kto jest zawodowym żołnierzem, zdecydował się na tego rodzaju pracę, ponieważ odczuwał w tym kierunku coś w rodzaju powołania, pewności, że to właśnie ma robić w swoim życiu, odpowiedzialności za los ojczyzny. Jeśli więc rezygnuje, to należy mu się godne wynagrodzenie i szansa ze strona państwa polskiego, by zdobyć nowe umiejętności, uprawnienia pozwalające znaleźć nową, całkiem inną pracę.


Rekonwersja w Centrum Szkoleń


W pakiecie kursów w Centrum Szkoleń znajdują się między innymi: wózki jezdniowe, ładowarki teleskopowe, żurawie samojezdne. Są to urządzenia transportu bliskiego, których znajomość pozwala na znalezienie pracy w zawodzie operatora z uprawnieniami Urzędu DozoruTechnicznego. Dzięki programowi rekonwersji byli zawodowi żołnierze mogą podnieść swoje kwalifikacje z zakresu obsługi tego rodzaju sprzętu.

W Centrum Szkoleń rekonwersją zostały objęte wszystkie kursy, w tym również: suwnice, pilarki, urządzenia i maszyny czyszczące, pakiety strażackie, pakiety rolnicze, pakiety ogrodnicze. Zapraszamy do zapoznania się więc z pełną ofertą firmy.

1 komentarz:

  1. Również jestem ZA rekonwersją. Dzięki temu programowi mój brat znalazł nową pracę i jest bardzo zadowolony.

    OdpowiedzUsuń