czwartek, 19 listopada 2015

Pracodawco, pora na szkolenie bhp


Szkolenia bhp to doskonały sposób, by przypomnieć swoim pracownikom o najważniejszych zasadach bezpieczeństwa i higieny pracy z biurze, na produkcji, budowie czy w laboratorium. Wiemy, że większość osób nie przepada za szkoleniami bhp - ba, to nawet mało powiedziane - ale my wychodzimy do wszystkich z propozycją przeprowadzenia kursu, który z pewnością zaskoczy każdego. Zapraszamy wszystkich pracodawców na specjalne szkolenia, podczas których dowiecie się, dlaczego bhp jest tak istotne, jak właściwie postępować z pracownikami młodocianymi, kobietami i kobietami w ciąży/ w okresie macierzyńskim/ urlopu wychowawczego.

Kursy bhp dla pracodawców - zabezpiecz się przed wypadkami


Kurs bhp to jedyne, najbardziej sprawdzone i rzetelne rozwiązanie dla wszystkich, którzy chcą mieć pewność, że będą prowadzić zakład pracy/ firmę według obowiązujących przepisów prawa pracy ze szczególnym uwzględnieniem zasad bezpieczeństwa i higieny pracy. Bardzo istotne jest dla wszystkich pracodawców, aby na terenie ich zakładu nie doszło do wypadku, zagrożenia życia lub zdrowia. Czasem jednak pewne sytuacje zdarzają się bez naszej wiedzy i niezależnie od naszych dobrych intencji. W takich sytuacjach pracodawca odpowiedzialny jest za znajomość zasad bezpiecznej ewakuacji (np. w wypadku pożaru) oraz udzielania pierwszej pomocy osobom poszkodowanym.

Centrum Szkoleń i kursy BHP dla pracodawców


Pracodawco, chciałoby się rzecz - pora na szkolenie BHP. Pamiętaj, że kursy bhp nie są wieczne i co jakiś czas należy je odświeżać, potwierdzać znajomość środków bezpieczeństwa oraz testować nowe sposoby pracy. Dlatego szkolenia są tak bardzo ważne. Jeśli chcesz być pewnym, że pamiętasz o każdym szczególe, to konieczne jest cykliczne przechodzenie zajęć. Na przykład raz na rok lub dwa lata. Szkolenia bhp pracodawców to doskonała oferta skierowana do Państwa przez ogólnopolskie Centrum Szkoleń BHP.


2 komentarze:

  1. Rzeczywiście, pracodawcy powinni przyznać w końcu rację tym, którzy kładą duży nacisk na ważność kursów bhp u pracowników - to się tylko wydaje takie błahe, w sytuacji zagrożenia nikt nie będzie pytał, dlaczego nie było kursów, każdy będzie chciał się po prostu ratować.

    OdpowiedzUsuń
  2. Jestem zdecydowanie za! Mimo, że czasem te kursy są nudne i ludzie nie wynosza z tego nic konstruktywnego, to nikt nam nie zarzuci, że czegos takiego nie było. W męża firmie kurs przeprowadzało BHP consulting i szkolenie było tak ciekawe, że kursanci aktywnie zadawali nawet pytania.

    OdpowiedzUsuń